Студентам

Студентська картка

Студентам

Міжнародна платіжна картка, на яку Вам щомісяця і буде зараховуватися Ваша стипендія. З її допомогою Ви можете сплачувати покупки в магазинах, кафе і кінотеатрах, оплачувати рахунки за Інтернет, купувати квитки на транспорт і знімати гроші у всіх банкоматах ПриватБанку без комісії. У ПриватБанку найширша мережа банкоматів в Україні, напевно банкомат ПриватБанку знайдеться і поряд з Вашим навчальним корпусом або гуртожитком.

Картка "Унiверсальна"

Картка "Унiверсальна"

Терміново потрібні гроші, а стипендія буде ще нескоро? Безкоштовно оформите картку "Універсальну" ПриватБанку і до 55 днів користуйтеся кредитом без відсотків і комісій! Щоб оформити карту, потрібен лише паспорт та 15 хвилин Вашого часу.

Вклад "Скарбничка"

Вклад "Скарбничка"

Бажаєте накопичити гроші на літній відпочинок, новий iPhone або квиток на концерт улюбленої групи? Ви легко зможете це зробити за депозитом «Копилка», поповнюючи вклад на свій розсуд - в будь-який час і на будь-яку суму.

Послуга «Регулярні платежі»

Послуга «Регулярні платежі»

Втомилися ходити до відділення банку, щоб оплатити рахунки за Інтернет, навчання, гуртожиток і т.д., або шукати термінали для поповнення мобільного телефону? Підключіть до своєї студентської картки або карти "Універсальної" регулярний платіж, і кожен місяць з картки буде списуватися зазначена Вами сума.

Грошові перекази

Грошові перекази

Ваші батьки живуть далеко і часто відправляють Вам грошові перекази? Вони можуть в банкоматі ПриватБанку або через Інтернет-банк "Приват24" в будь-який час переказати гроші на Вашу картку. Щоб отримати гроші, Вам не потрібно йти до банку. Ви можете відразу ж оплатити своєю карткою покупку, або зняти гроші в будь-якому банкоматі. А якщо рідні за кордоном, вони можуть відправити Вам переказ у відділення ПриватБанку. Зараз у багатьох ВУЗах Україні працюють наші відділення - Ви зможете отримати гроші на перерві між лекціями.

Iнтернет-банк «Приват24»

Iнтернет-банк «Приват24»

Хочете поповнювати карту "Універсальну" і мобільний телефон, переказувати гроші з карти на карту, оплачувати рахунки, купувати квитки через Інтернет і не залежати від графіка роботи відділення? В Інтернет-банку "Приват24" Ви цілодобово можете вирішити практично будь-яке з питань, по якому Ви раніше зверталися у відділення.

Стати агентом ПриватБанку!

Стати агентом ПриватБанку!

Бажаєте заробляти до 5000 грн на місяць і при цьому мати вільний час і для навчання та для розваг? Стати агентом ПриватБанку і заробляйте, розповідаючи про продукти та послуги банку знайомим. Банк пропонує Вам безкоштовне навчання та гнучку систему взаємодії.

Кар'єра в ПриватБанку

Кар'єра в ПриватБанку

ПриватБанк запрошує Вас на навчання та проходження практики в банку і на підприємствах-партнерах. Вас чекає цікава робота, кар'єрний ріст, можливість безпосередньо впливати на рівень свого дохода.Ви можете почати свою кар'єру в банку № 1 в Україні прямо зараз.

Мобільні додатки ПриватБанку

Мобільні додатки ПриватБанку

За допомогою додаткових послуг дистанційного банкінгу Ви можете здійснювати операції за Вашими рахунками, не відвідуючи відділення банку! Цілий набір додатків дозволить Вам здійснювати велику кількість платежів – від оплати комунальних послуг до надсилання або одержання міжнародного переказу, економити Ваш час і кошти, бути мобільнішим та йти в ногу зі світовими банківськими тенденціями.

Онлайн-практика в ПриватБанку

Ви можете пройти практику в online-режимі. Самостійно плануйте час і місце занять - вчиться у будь-якій точці світу, де є вихід в Інтернет. вивчайте цікаву і сучасну теоретичну програму, а також виконуйте практичні операції, як це роблять співробітники на етапі підготовки до роботи в банку.

Щодня Ви будете отримувати бали, які додаються до підсумкової оцінки. По завершенню практики Ви отримаєте сертифікат, який зможете пред'явити у навчальному закладі.Кращі студенти будуть запрошені на роботу в банк!

Вiдгуки клiєнтiв

Христина Циганенко
м. Глухів, Сумська область, Глухівський агротехнічний інститут ім. С. А.Ковпака Усі матеріали дуже доступні, цікаві та захоплюючі. Є можливість проходити практику у вільний час з будь-якої точки, де є Інтернет.

Анастасія Нетета
м. Дніпропетровськ, Дніпропетровський національний університет ім. Олеся Гончара Найприємнішим моментом у цій практиці була її зручність! Її можна пройти в будь-який час, у будь-якому місці – потрібен тільки доступ в Інтернет і бажання дізнатися щось нове.

Валерія Будашко
м. Дніпропетровськ, Дніпропетровський національний університет ім. Олеся Гончара Доступ до інформації в будь-який час доби, таким чином практика підлаштовується під мене, а не навпаки. І наявність дуже великої кількості інформації, яку інші підприємства не надають

Анастасія Пашко
м. Миколаїв, Миколаївський національний аграрний університет На звичайному підприємстві студентові ніхто не захоче давати ксерокопії форм звітності, які потрібні для написання звіту. А онлайн-практика надає достатньо інформації. Усе є, і просити не потрібно. Ще й сертифікат у кінці навчання.

Олег Гавриш
м. Дніпропетровськ, Дніпропетровська державна фінансова академія На практиці продавав картку «Універсальна» і «Регулярні платежі» – отримав за це гроші.

Анастасія Дзюбак
м. Черкаси, Черкаський інститут банківської справи Національного банку України Я дізналася про різні банківські продукти та послуги, якими сама як клієнт ПриватБанку планую в майбутньому скористатися. І взагалі дізналася, чим живе та займається банк.

Гобел Олександр
м. Ясиня, Закарпатська область, Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника Практику можна пройти не виходячи з дому, у будь-який час. При цьому можна займатися своїми справами.

Поширені питання

Що таке «Онлайн-практика»?

Програма, спрямована на залучення та навчання студентів, підвищення рівня фінансової культури студентів і клієнтів.

У чому відмінності практики в ПриватБанку від практики в інших підприємствах?

• Прозора програма теорії та практики.
• Об'єктивне оцінювання знань і вмінь.
• Централізоване керування програмою та комунікаціями.
• Контент, що надихає.
• Сертифікат з результатами для включення в щоденник практики.

Які вигоди проходження онлайн-практики для ВНЗ?

• Вирішення питання з практикою студентів.
• Прозорий контроль проходження практики через сервіс перевірки сертифіката.
• Відсутність обмежень щодо кількості студентів-практикантів.

Які вигоди проходження онлайн-практики для студента?

• Отримання знань і практичного досвіду роботи в найбільшому банку країни.
• Отримання сертифіката з результатами практики (сертифікат з печаткою може використовуватися студентами під час працевлаштування).
• Зарахування в кадровий резерв банку в разі отримання високих результатів.
• Заощадження часу – практика в зручному місці в слушний час онлайн.

Як зареєструватися на онлайн-практику?

Сторінка для реєстрації – practice.pb.ua

Де студент може проходити онлайн-практику?

У будь-якій точці світу, де є вихід в Інтернет.

Чи треба закріплювати студентів за відділенням банку на період практики?

Ні! Це ж онлайн-практика. Вихід студента у відділення не потрібен.

Хто може пройти онлайн-практику в ПриватБанку?

Студент будь-якого ВНЗ і будь-який клієнт, який хоче підвищити рівень своєї фінансової культури.

Яка програма онлайн-практики?

В онлайн-практику включено:
1) вивчення матеріалів на порталі навчання та зовнішньому сайті банку;
2) тестування за програмою;
3) здійснення навчальних транзакцій;
4) виконання практичних операцій з блоку МСБ на тренажерах;
5) продажі банківських продуктів;
6) вивчення літератури, рекомендованої топ-менеджерами (за бажанням практиканта), перегляд відео, що мотивує.